Naš Tim

Tomislav Majić

Predsjednik Udruženja LiNK

E-mail: tomislav@linkmostar.org
Tel./Fax.: + 387 36 580 151
Mob.: + 387 61 198 030

Alisa Gekić

Direktorica Centra usluga LiNK

E-mail: alisa@linkmostar.org
Tel./fax.: + 387 36 580 151
Mob.: + 387 61 629 299

Amela Bećirović

Stručni saradnik za podršku javnom sektoru

E-mail: amela@linkmostar.org
Tel./Fax.: + 387 36 580 151
Mob.: + 387 61 480 963

Majda Penava

Stručni saradnik

E-mail: majda@linkmostar.org
Tel./Fax.: + 387 36 580 151

Ivana Udženija

Asistent za podršku poslovnom sektoru

E-mail: ivana@linkmostar.org
Tel./Fax.: + 387 36 580 151

Selma Memić

Administrativno – finansijski sekretar

E-mail: selma@linkmostar.org
Tel./Fax.: + 387 36 580 151